Divadlo

Již v roce 2016 jsme navázali kontakt s ochotnickým spolkem Divoch za Stříbra, nejprve u nás zahráli pohádku Majdalenka za mlejna.


Pak nás navštívili na Velikonoční a Mikulášské besídce. K Vánocům nám přivezli velmi potřebný dárek - monitor dechu, který je naším každodenním a vítaným pomocníkem. Letos nás opět překvapili, oslovili nás, zda bychom se chtěli aktivně podílet na benefičním představení, které chystají na podporu Domova Milíře.

Nabídku jsme rádi přijali a dne 8. 4. 2017 jsme v 19:00 stáli na prknech, co znamenají svět ve stříbrském kině Slavie. Krásně zaplněný sál v nás vyvolal malou nervozitu, ale protože jsme cítili krásnou přátelskou atmosféru, nervozita byla hned pryč a mohli jsme všem divákům předvést, co umíme. Podpořit nás přišla také naše velká kamarádka paní Kristýna Götzová. Naše vystoupení Křemílek a Vochomůrka dopadlo na jedničku, všichni se smáli, až se za břicho popadali.

To byl ale teprve začátek, největším překvapením bylo, když jsme se aktivně zapojili do derniéry hry Slavnosti sněženek od Bohumila Hrabala. Suverénně jsme převzali role a nikdo z diváků netušil, že do divadelního spolku nepatříme a nikdy jsme s nimi nezkoušeli. Bylo to super. Děkujeme nejen za výtěžek z představení - 10 000 Kč, které jsme od Divadelního spolku Divoch obdrželi, ale také za skvělý zážitek.

Díky a doufáme, že to nebyl náš poslední společný projekt. 

 

Foto z akce: