Rozloučení s prázdninami

Ve čtvrtek 2. 9. 2021 jsme se společně rozloučili s letošními prázdninami. Počasí se nám vydařilo na jedničku a za to jsme byli moc rádi, jelikož celá akce probíhala ve venkovních prostorách Domova. Jako první jsme mohli shlédnout zachráněnou lišku Lucinku a ježčí miminko, které by se mělo do přírody vrátit zhruba za rok, jak nám prozradil zvířecí záchranář pan Karel Bobál. Uživatelé si mohli zvířátka i pohladit. Akce pokračovala zábavnými soutěžemi, za které si každý odnesl sladkou odměnu.  Po obědě na uživatele čekala jízda na koni a zároveň byla připravena motorová tříkolka, na které se mohl každý projet. Pomyslnou třešničkou na dortu byla diskotéka, která neodmyslitelně patří ke každé obdobné akci, kterou pro uživatele připravujeme. Ty největší hudební pecky nám přijel zazpívat a zahrát pan Pavel Novohradský. Atmosféra byla skvělá, všichni se dobře bavili, zpívali, tančili.

Klienti si celou akci užili a odnesli si spoustu zajímavých zážitků.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám ochotně a bez nároku na honorář pomohli se zajištěním a realizací celé akce. Děkujeme paní Kateřině Kolískové, která již poněkolikáté potěšila uživatele jízdou na koni, sdružení obcí Lučina za zapůjčení stanů a pivních setů, panu Podhradskému za odbornou montáž a demontáž těchto stanů. Velké poděkování patří místostarostovi Chodského Újezdu a zároveň předsedovi sdružení obcí Lučina panu Milanovi Zajícovi, který osobně připravoval sladké pokušení v podobě cukrové vaty, kterému neodolali ani zaměstnanci Domova.

Ceníme si toho, že všichni se nám věnovali s plným nasazením a citlivě se přizpůsobili potřebám a schopnostem uživatelů.

V neposlední řadě patří díky i všem zaměstnancům, kteří se na přípravě a průběhu celé akce podíleli.